Výhody softvéru na mieru

Softvér podľa Vašich predstáv

Softvér, ktorý sa v spoločnosti implementuje, býva výsledkom podrobných analýz a rozsiahlej komunikácie medzi zadávateľom a tvorcom. Vývojári vytvoria softvér, ktorý kopíruje vaše obchodné potreby. (Softvér pracuje presne tak, ako vy)

Minimalizujete problémy

Softvér na mieru sa zaoberá tým, čo potrebujete vy. Neobsahuje v sebe žiadne vlastnosti „navyše“, ktoré by používateľovi odpútavali pozornosť či spôsobovali problémy s používaním alebo inštaláciou.

Ochrana pred vonkajšími vplyvmy

Väčšina bezpečnostných útokov je zameraná na bežne používané softvérové systémy, ktoré sú dobre známe. Pri softvéroch na mieru ide o individuálne vyvinutý systém, ktorý používate vy vo vnútri svojej spoločnosti. Zistite viac o ochrane softvéru priamo u nás www.chranimeit.sk

Platíte len za zlepšenie funkcionality

Softvér na mieru vás neobmedzuje počtom užívateľom a teda ani nákladmi na používateľské licencie. Ďalšie náklady, ktoré na systém vyčleníte sú spojené len so zlepšením funkcionality. Systém na mieru rastie s vami, pretože vývojári ho spravujú tak, ako si prajete vy. (Rastiete tak, ako potrebujete)

Spolupráca, ktorú potrebujete

Už pri príprave softvéru na mieru myslíme na jeho integráciu do existujúceho softvérového prostredia vašej spoločnosti, a to aj v prípade, že je tvorené krabicovým riešením. 

Neprispôsobujete sa, naopak, idete svojou cestou

Softvér na mieru vás netlačí, aby ste svoj biznis prispôsobovali nejakej vopred navrhnutej šablóne. Napriek tomu, že v každej spoločnosti bežia podobné základné procesy, takmer vždy existujú isté špecifiká. Pri krabicových riešeniach sa im musíte prispôsobiť, inak sa nepohnete.

Podpora 24/7

Pri objednávke softvéru na mieru si môžete objednať aj jeho správu a podporu 24 hodín 7 dní v týždni od vývojárov, ktorí systém priamo vytvárali a rozumejú vašim biznis procesom. Naopak pri krabicových riešeniach je správa a podpora systému zvyčajne zabezpečená len v rámci pracovných hodín, a hlavne, na rôznych úrovniach helpdesku.

Všetko máte pod kontrolou

Akékoľvek zmeny, rozšírenia či úpravy softvéru na mieru si určujete vy, podľa vlastných potrieb. Nie ste viazaný na žiadne upgrady softvéru ani na termíny ukončenia podpory danej verzie, ako ju stanovuje výrobca krabicového riešenia.

pozrite si naše referencie