Desktopová platforma softvéru

Desktopová platforma softvéru

I napriek čoraz väčšej popularite a obľúbenosti webových, mobilných a cloudových riešení existuje stále vysoké percento spoločností, ktoré preferujú prevádzkovanie softvéru na stolových počítačoch (desktopoch) či notebookoch, ktoré predstavajú významnú súčasť väčšiny kancelárií.

Desktop

Staňte sa úspešnými vďaka spolupráci s nami!

Vieme vám pripraviť celkové, ale i čiastkové desktopové riešenie a prepojiť ho s riešeniami vytvorenými na cloudovej, mobilnej a webovej platforme. S vývojom desktopových aplikácií vám pomôžeme aj v prípade špeciálnych požiadaviek, keď vami zamýšľaná aplikáciá má spolupracovať s vašimi už existujúcimi aplikáciami, alebo niektoré z vašich aplikácií používajú ako svoju platformu odlišný operačný systém. Rovnako ako ostatné vývojové platformy aj desktopová platforma je dostatočne pružná na to, aby na nej vyvinuté aplikácie efektívne podporovali vaše firemné procesy.

Potrebovali by ste poradiť pri výbere najvhodnejšieho riešenia?

Nečakajte a napíšte nám, pretože o vývoji softvéru vieme naozaj veľa. Spoločne nájdeme spôsob, ako zjednodušiť a zefektívniť fungovanie vašej spoločnosti.

poradiť sa